Eurobasket 2017 Gönüllü Başvuru Süreci Başladı

1508 defa


31 Ağustos – 17 Eylül 2017 tarihleri arasında ülkemizin bir grup aşamasına ve finallere ev sahipliği yapacağı, Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Eurobasket 2017’de görev almak isteyen gönüllüler için başvuru süreci (21 Mart 2016) itibariyle başladı.

Bugüne dek düzenlediği uluslararası organizasyonlarda gönüllülerin desteğinden güç alan ve elde edilen başarılarda gönüllülerin büyük katkısı olduğuna inanan Türkiye Basketbol Federasyonu, Eurobasket 2017 etkinliğini de en mükemmel şekilde gerçekleştirme misyonunda gönüllülerin büyük desteği olacağına inanıyor.

Türk sporu ve ülkemizin tanıtımı için büyük önem taşıyan Eurobasket 2017’de çeşitli kademelerinde görev almak isteyen gönüllü adayları, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi web sitesi olan “www.tbf.org.tr” üzerinden gerekli bilgileri edinerek başvurularını yapabilecekler.

İstenen kriterlere sahip olan ve başvurularını eksiksiz olarak tamamlayan adaylar arasından yapılacak olan değerlendirme neticesinde organizasyon komitesi uygun adaylar ile görüşmelere başlayacak. Bu görüşmeler sonunda da uygun bulunan adaylar, bir dizi eğitimin ardından Eurobasket 2017’de gönüllü ekibine katılacaklar.

Başvuru formu için tıklayınız