Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Nisan 2016 - Bursa Basketbol
 
 

A Milli Kadın Takımımızın da yer alacağı ve 13-19 Haziran tarihleri arasında Fransa’nın Nantes kentinde organize edilecek Kadınlar Olimpiyat Elemeleri'nin biletleri satışa çıktı.

Ay Yıldızlılarımızla birlikte; organizasyona ev sahipliği yapacak Fransa, İspanya, Belarus, Küba, Arjantin, Çin, Kore, Yeni Zelanda, Kamerun, Nijerya ve Venezuela turnuvada mücadele edecek. Organizasyonda 13-17 Haziran arası öğleden sonra oynanacak maçlar için biletler €13-34, akşam maçları da €19-50 arasında satılacak.

Final turu için cuma günü oynanacak dört çeyrek final, cumartesi ve pazar günü oynanacak üç klasman maçlarını da içeren; €40-102 arasında değişen fiyatlarla özel bir paketler hazırlanacak.

A Milli Kadın Takımımız, Kadınlar Olimpiyat Elemeleri'nde B Grubu'nda yer alacak ve Arjantin ve Kamerun ile birlikte Rio Olimpiyat Oyunları vizesi alabilmek için mücadele verecek.

Bilet satın almak için tıklayınız

Kategori Duyurular


31 Ağustos – 17 Eylül 2017 tarihleri arasında ülkemizin bir grup aşamasına ve finallere ev sahipliği yapacağı, Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Eurobasket 2017’de görev almak isteyen gönüllüler için başvuru süreci (21 Mart 2016) itibariyle başladı.

Bugüne dek düzenlediği uluslararası organizasyonlarda gönüllülerin desteğinden güç alan ve elde edilen başarılarda gönüllülerin büyük katkısı olduğuna inanan Türkiye Basketbol Federasyonu, Eurobasket 2017 etkinliğini de en mükemmel şekilde gerçekleştirme misyonunda gönüllülerin büyük desteği olacağına inanıyor.

Türk sporu ve ülkemizin tanıtımı için büyük önem taşıyan Eurobasket 2017’de çeşitli kademelerinde görev almak isteyen gönüllü adayları, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi web sitesi olan “www.tbf.org.tr” üzerinden gerekli bilgileri edinerek başvurularını yapabilecekler.

İstenen kriterlere sahip olan ve başvurularını eksiksiz olarak tamamlayan adaylar arasından yapılacak olan değerlendirme neticesinde organizasyon komitesi uygun adaylar ile görüşmelere başlayacak. Bu görüşmeler sonunda da uygun bulunan adaylar, bir dizi eğitimin ardından Eurobasket 2017’de gönüllü ekibine katılacaklar.

Başvuru formu için tıklayınız

Kategori DuyurularTürkiye Basketbol Federasyonu’nun Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen projesi Tribüne Renk Kat kapsamında; taraftarlar, yıllardır tribünlerine geldikleri Abdi İpekçi Spor Salonu'nda bu kez parkeye çıkma heyecanı yaşayacak.

"Tribüne Renk Kat 3x3 Taraftar Turnuvası" adıyla düzenlenecek 3x3 basketbol turnuvasında; takımlar, farklı takım taraftarlarının bir araya gelmesiyle oluşacak.

Her taraftarın, desteklediği takımın formasıyla mücadele edeceği turnuvada, kadınlar ve erkekler kategorilerinde şampiyon olan takımlar, Litvanya'da düzenlenecek uluslararası taraftar turnuvasında Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanacaklar.

2 Nisan 2016 Cumartesi 10:00-19:00 arasında düzenlenecek basketbol festivali, tüm basketbol severler tarafından ücretsiz olarak takip edilebilecek.

 

http://www.tbf.org.tr/

Kategori Duyurular